0532 762 36 36, 0366 214 89 79 ve 0366 212 06 06 numaraları dışında kesinlikle firmamızdan sipariş alınmamaktadır.
Whatsapp Sipariş Hattımız : 0532 762 36 36
Siz değerli müşterilerimizin sıkıntı yaşamamaları için lütfen belirtilen numaraların dışında sipariş vermeyiniz.
Sitemizin üst kısmında bulunan sosyal medya linklerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Kaybolmaya yüz tutmuş bir geleneğin son temsilcilerinden biri olan "Tabakoğlu Pastırma" her gıdanın fabrikasyona döndüğü günümüzde geleneksel yöntemlerle Kastamonu Pastırması ve Kastamonu sucuğu üretmeye ve bu geleneği yaşatmaya devam ediyor.Tamamen natural bir ortamda hazırladığı ürünleri yine geleneksel yöntemlerle satışa sunuyor.

Kastamonu Pastırması dendiğinde akla ilk gelen üreticilerden olan "Tabakoğlu Pastırma ve Sucukları" dededen toruna 1880 yılından günümüze Pastırma ve sucuk üretimi yapmaktadır.Çemenli ve Çemensiz pastırma olarak iki çeşit olarak üretimi yapılan pastırma doğal ortamlarda yetişen hayvanların doğal ortamı olan halk arasında "Pastırma Yazı" olarak bilinen dönemde kurutularak hazırlanmaktadır.Taşköprü ilçemizin meşhur sarımsağından hiç bir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan çemen pastırmanın üzerine kaplanarak kahvaltılık olarak satışa sunulur. "Çemensiz Pastırma" ise neredeyse kağıt inceliğinde doğranan pastırmanın soğan ve baharatla harmanlanarak pastırmalı pide yapımında kullanılır.Kastamonuda Kış aylarının değişmez lezzetlerindenbiri olan tadı mutlaka deneyin.

NEDEN TABAKOĞLU ?

  • Doğal ve organik üretim tekniği kullanması
  • Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı
  • Geniş ürün yelpazesi

KATALOĞUMUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

  • "Adeta lezzeti tatlımsı o kadar lezzetli ki et. Böyle damağa yayılan çok hoş bir tadı var. Anlatması zor bunu. Leblebi gibi çerez niyetine yiyebilirim. Bence Dünyanın en nadide şarküteri ürünlerinden biri. Tek sorunu var, o da bunu yedikten sonra başka pastırmayı yemek istemiyor oluşunuz."

    Vedat Milor
  • "Kullanılan etin genel kalitesi, özenle seçilmiş etin en kaliteli bölümü, işin titizlik ve özenle yapılması, hijyen şartlarına uygunluğu ve yılların getirdiği ustalıkla; yapımından, bıçakla incecik dilimlenmesine varıncaya kadar elle yapılması, Kastamonu pastırmasına ayrı bir lezzet kattığını, Tabakoğlu Pastırma ve Sucuklarını farkı ile anlayabiliyorsunuz."

    Anadolu Guru

SİPARİŞ VERMEK İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ İLETİŞİM

Tabakoğlu Pastırma ve Sucuk © Copyright 2016 Nefa Ajans